Apie studiją

Naujamiestyje, Čiurlionio gatvėje, atidaryta studija – mano oazė. Vaizduotė čia įgyja formą, minkomo molio klostės hipnotizuoja, o rankomis sukurti stebuklai džiugina ilgai. BIURIFUL yra apie netobulą tobulumą. Kaip ir klaida angliškame žodyje ji simbolizuoja laužomas taisykles, žaismingą požiūrį į save ir viską, kas aplinkui.“

Apie mane

Kas slypi už molio? Labas! Esu Giedrė, BIURIFUL keramikos studijos įkūrėja. Su keramika susipažinau prieš 14 metų, taip ir nebeišsiskyriau. Mėgstu viską pasverti ir pamatuoti, tačiau dabar stebinu pati save - palikusi įmonės vadovės darbą, stačia galva einu paskui svajonę, kuri neleisdavo miegoti naktimis - keramikos studiją. O kol kas kviečiu susipažinti, patyrinėti molį, atrasti dvasios ramybę, atskleisti savo kūrybinę gyslelę. Nesu profesionali keramikė, o tik profesionali molio mylėtoja. Kviečiu liodyti kartu.

BIURIFUL

Kaip gimė pavadinimas Biuriful? Sakot, įsivėlė klaida? Ne, ne, ne klaida:) Esu didelė režisieriaus Alejandro González Iñárritu gerbėja. Pamačiusi ne itin populiarų jo filmą „Biutiful“, supratau – jei kada nors turėsiu savo kavinę, prekės ženklą ar bent šunį, pavadinsiu Biutiful. Įsimylėjau šį žodį. Iš pagarbos kūrėjui nenorėjau kopijuoti, tik pasiskolinti. Tikiuosi, Alejandro nepyks. „T“ pakeičiau „R“ – žaviuosi Lotynų Amerikos kultūra ir akcentu, - nes juk jis tooooks biuuuuurrrifuul. Piršto klaida, simbolizuojanti grožį netobulume. Juk biuriful, ar ne?